image
Hakkımızda

İşinizi Bir Üst Seviyeye Taşımaya Hazırız

REC Enerji, yılların verdiği tecrübeyi uygulama becerileri ile pekiştiren kişilerce, ülkemizin en büyük ithalatı olan Enerji’yi, mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanmak ve “fikirlerini hayata geçirmek” üzere Steve Jobs’ın garajından biraz daha büyük bir ofiste kurulmuştur.

Kurucularımız Yenilenebilir Enerji alanında faaliyet gösteren şirketlerde üst düzey yöneticilik görevleriyle kazanılan uzmanlık, doğru mühendislik, dürüst ticaret ilkesiyle REC Enerji’de bir araya gelerek 2021 yılında ticaret hayatında yerini almıştır.

Misyon

Emisyon değerlerinin düşürülmesine ve aynı zamanda ekonomiye katkı sağlamak için, “yenilenebilir” enerjiyi "kullanılabilir" kaynaklarımız arasında en üst sıraya taşıyarak, "temiz enerji" üretiyoruz.

Vizyon

Yenilenebilir enerji sektöründe ve endüstrinin her alanında enerji üretim ve verimlilik çözümlerini dijital otomasyon ve görüntüleme, raporlama teknolojileri ile birlikte elektrik mühendisliği taahhüt tecrübe ve kabiliyetleri ile birleştirerek yatırımcılara ''Mühendislik Çözümleri'' sunmaktır.
 

Bizimle İletişime Geçin